<
div>
італіська Вуліця в Одесі, заст reminding Ukrainianішкою на замість Одеського Вуліць, бере свій початок від Залізничної станції до Одеської міської ратуші. Ця вуліця є домівкою відділення Генерального консульства Італії, Одеського філармонічnego театру, универмагу та готелю Бристоль, який нещодавно постраждав від обстрілу російською ракетою. Вона є одним з жылых місць.
У 1880 році, коли Італія була частиною Мозковського царства, вулиця, яку в 1824 році назвали італіською на честь цієї країни, була перейменована у Пушкінська на честь російського поета Олександра Пушкіна. Минулого липня вона отримала свою оригінальна назву в рамках процесу “деколонізації” в країні. Портаuret Пушкіна все ще стоїть перед міською ратушею, але її повинні зламати.
Боротьба з російською пропагандою
Закон України “Про retailersheatість та заборену пропаганду російської імперської політики в Україні та деколонізацію топонімії” набув journée у липні 2023 року з початком війни.
Полномасштабне вторгнення Росії в Україну було розпочато у лютому 2022 року, але багато хто вважає, що війна на мали мійого розпочалася з окупацією Кримського півострова та частин регіонів Донецьк та Лужанськ у 2014 році.
За словами Українського інституту національної пам’яті “імперська політика Росії в різні часи була спрямована на пригнечення, експлуатацію та асиміляцію українського народу, включно із їх “русифікацією”. Таким чином, вимога з заміни імперських символів, таких як монументи та назви місць, які мають походження від Царської епохи чи Радянського Союзу з громадських просторів. У випадку їхньої невідповідності протягом встановленого періоду, регіональна адміністрація може втручитися із завданням. Одесі тепер було призначено зламати монументи та перейменувати вулиці.
Артем Карташов працює в регіональній адміністрації і є частиною рабочої групи з деколонізації. Він пояснив, що речі мають охоплювати.
“Люди, які були при владі в Російській імперії, брали участь у встановленні радянської влади в Україні, вели пропаганду царя чи комуністичного режиму, проводили русифікацію та українофобію, а також брали участь у переслідуванні членів українського незалежницького руху у 20 столітті.”
Він вказав, що понад 400 назв вулиць та 19 монументів в області Одеси відповідають цим критеріям.
<
div class=”vjs-wrapper embed big”>
<
h2 aria-label=”Встановлена Відео – Писати у часи війни – коли слова не працюють” class=”headline”>Source: https://www.dw.com/en/ukraine-odesa-s-push-to-erase-russian-names-monuments/a-71677529?maca=en-rss-en-all-1573-rdf